Podpisanie umów dzierżawnych

Dodano: 19.03.2022.

 Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Po prawie 4 latach niepewności zakończył się dla nas proces tworzenia nowych obwodów łowieckich. Po złożeniu odpowiednich wniosków uzyskaliśmy wystarczającą ilość punktów upoważniającą nas do uzyskania pierwszeństwa w dzierżawie dotychczasowych terenów łowieckich.
Po zmianie granic, numeracji i powierzchni zostały utworzone na naszych dotychczas dzierżawionych terenach 3 obwody. W województwie opolskim obwód nr 120, a w województwie śląskim obwody nr 135 (Rudy) i 159 (Żory).
14 marca 2022 roku, w Opolu, w obecności Łowczego Opolskiego podpisaliśmy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Opolu 10-letnią umowę dzierżawy obwodu nr 120. Wydarzenie to zostało upamiętnione zdjęciem.
Również 14 marca otrzymaliśmy pocztą podpisaną już przez Starostę Pszczyńskiego 10-letnią umowę dzierżawy obwodu nr 159, którą po podpisaniu odesłaliśmy.
Natomiast 17 marca, w Katowicach, w obecności Łowczego Katowickiego podpisaliśmy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach 10-letnią umowę dzierżawy obwodu nr 135.
Zdjęcia powyżej.
Kolejny etap niepotrzebnych zawirowań szczęśliwie mamy już za sobą. Przed nami pozostaje uporządkowanie wielu bieżących spraw i przygotowanie planów na najbliższe lata. Liczę na zaangażowanie wszystkich w działalność naszego Koła, ponieważ otwierają się przed nami nowe i ciekawe perspektywy.

Życzę sukcesów i pozdrawiam

Darz Bór
Krzysztof Polończyk

 

Logowanie do ...::: Panelu :::...

Prawa autorskie

Wszelkie elementy serwisu (teksty, zdjęcia, filmy, grafika) podlegają przepisom ustawy z 4.02.1994. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody jest zabronione.

ao

Pogoda w obw. 134 - Rudy
Pogoda w obw. 158 - Kryry
Wizyty na stronie
Dzisiaj20
Wczoraj153
W tym tygodniu408
W tym miesiącu3706
Ogółem608514

Obecnie na stronie

2
Online