Polowanie 9.12.2017.

Dodano: 17.12.2017.

9 grudnia odbyło się jedno z ciekawszych polowań zbiorowych w ostatnim czasie.
Prowadzący Józek Kycia i Edek Szlęzak zrobili wszystko aby było sprawnie, ciekawie, perfekcyjnie. Organizacyjnie wszystko zapięte na ostatni guzik. Było pędzenie szwedzkie i dla wszystkich wystarczyło urządzeń łowieckich.
Przybyło 50 myśliwych oraz gości, sprawnie pracowała naganka, a także podkładacze z psami. Ci ostatni zadomowili się już u nas na stałe. Myślę, że zdają egzamin. Ich praca dyscyplinuje również naganiaczy, którzy to widzą i wyciągają z tego wnioski... taką mam przynajmniej nadzieję...
Na pokocie 29 sztuk - 14 jeleni, 2 łanie daniela, 13 dzików. Św. Hubert nam darzył...
Uczciliśmy minutą ciszy kolegę Janusza Pieniążka, który odszedł od nas do Krainy Wiecznych Łowów. Grupa kolegów, poczet sztandarowy pożegnał Go na cmentarzu w Bytomiu.
Spotkanie na Jagdhausie obfitowało tym razem w ciekawe rozmowy, wspomnienia, anegdoty. Myślę, że odbudowany Jagdhaus, zostaje przywracany nam myśliwym, coraz chętniej tam bywamy i lepiej się tam czujemy.

Darz Bór!
Jerzy Wieczorek

 

Logowanie do ...::: Panelu :::...

Prawa autorskie

Wszelkie elementy serwisu (teksty, zdjęcia, filmy, grafika) podlegają przepisom ustawy z 4.02.1994. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody jest zabronione.

ao

Pogoda w obw. 134 - Rudy
Pogoda w obw. 158 - Kryry
Wizyty na stronie
Dzisiaj15
Wczoraj153
W tym tygodniu403
W tym miesiącu3701
Ogółem608509

Obecnie na stronie

2
Online