Spotkanie na Zielonej Klasie - 2017

Dodano: 07.07.2017.

W piątek 7 lipca 2017, na terenie Zielonej Klasy odbyło się pierwsze z zapowiedzianych przez Zarząd spotkań integracyjnych.
Przybyło ponad 30 członków naszego Koła. Był pieczony dzik, a także inne potrawy, które znakomicie smakują na łonie natury (barszcz czerwony z krokietem to zasługa koleżanki Pauli).
Przy „wodzie wzmocnionej” była możliwość wymiany poglądów na co w Kole zwrócić uwagę, aby przywrócić dobrą atmosferę koleżeńskości, służenia sobie pomocą w każdej ekstremalnej sytuacji. Co robić, aby polowania były bezpieczne, jak usprawnić pracę na rzecz lasu i zwierzyny.    Jakie powinny nami kierować mechanizmy, aby konfliktów rodzinnych, politycznych  itp. nie przenosić do naszej małej, ale jakże wrażliwej społeczności.
Kolejne spotkanie planujemy przed rykowiskiem na „Weekendzie” w Żorach.

Darz Bór!
Jerzy Wieczorek

PS.
Dla tych, którzy nie wiedzą - wielka wichura, która spustoszyła ponad 2000 ha rudzkich lasów, przeszła obok nas. Padało godzinę i przeszło bokiem. Nie mieliśmy świadomości, że byliśmy tak blisko ogromnej niebezpiecznej sytuacji. Św. Hubert miał nas w swojej opiece. Traktujemy to jako dobry prognostyk na przyszłość.

 

Logowanie do ...::: Panelu :::...

Prawa autorskie

Wszelkie elementy serwisu (teksty, zdjęcia, filmy, grafika) podlegają przepisom ustawy z 4.02.1994. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody jest zabronione.

ao

Pogoda w obw. 134 - Rudy
Pogoda w obw. 158 - Kryry
Wizyty na stronie
Dzisiaj136
Wczoraj198
W tym tygodniu617
W tym miesiącu4907
Ogółem567539

Obecnie na stronie

1
Online