Żenujący artykuł w Gazecie Wyborczej

Dodano: 25.01.2022.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W związku z niepochlebną dla nas publikacją w Katowickiej Gazecie Wyborczej z dnia 05.01.2022 wystosowałem niezwłocznie prośbę i żądanie opublikowania naszego sprostowania. Jak do tej pory Gazeta nie zdecydowała się na taki krok. W rozmowie telefonicznej z autorką publikacji dowiedziałem się, że uważa ona, że dochowała wszelkiej staranności w obiektywnym podejściu do tematu, dając możliwość wypowiedzenia się różnym osobom. Nie ma więc potrzeby publikacji jakiegokolwiek sprostowania.
Ponieważ nie podzialam takiej opinii zdecydowałem o przedstawieniu na stronie naszego Koła do ogólnej informacji pełnych materiałów w tej sprawie. Niech każdy w sposób niezależny wyrobi sobie opinię na ten temat, dlatego przedstawiamy: tekst Gazety Wyborczej, film pokazujący to co nazwano lizawką, mój sms wysłany niezwłocznie po telefonie z GW i mail z żądaniem opublikowania sprostowania.

Pozdrawiam - Darz Bór!

Krzysztof Polończyk

→ artykuł w GW

→ film o "lizawce"

 

SMS do GW:

Szanowna Pani po naszej rozmowie skontaktowałem się z łowczy obwodu, który poinformował mnie, że w okolicach ambon nie ma i nie powinno być żadnych lizawek, sprawdził jednak osobiście sytuację na miejscu. Na powalonym drzewie wisiał kawałek soli. Prawdopodobnie osoba donosząca sama to zrobiła, dlatego w pierwszej kolejności proszę o przedstawienie wszystkich materiałów i dokumentów z donosu, ustosunkujemy się do nich i poczynimy dalsze kroki w tej sprawie pozdrawiam Krzysztof Polończyk.

 

Mail do GW:

Szanowni Państwo,

Członkowie naszego koła łowieckiego są zbulwersowani posądzeniem o kłusownictwo, o czym napisaliście w GW w wydaniu internetowym w dniu 05.01.2022. Myślałem, że moja rozmowa z kimś z Waszej redakcji i później mój sms zakończą temat. Tymczasem ukazał się bardzo kontrowersyjny i krzywdzący nas artykuł w Waszej Gazecie. Dlatego jestem zmuszony do reakcji i proszę o zamieszczenie naszego wyjaśnienia.

pozdrawiam Darz bór
Krzysztof Polończyk
prezes zarządu
K.Ł. OSTOJA Gliwice

→ sprostowanie wysłane do GW

 

Logowanie do ...::: Panelu :::...

Pogoda w obw. 134 - Rudy
Pogoda w obw. 134 - Kotlarnia
Pogoda w obw. 158 - Kryry
Pogoda w obw. 158 - Pawłowice
Wizyty na stronie
Dzisiaj25
Wczoraj153
W tym tygodniu413
W tym miesiącu3711
Ogółem608519

Obecnie na stronie

2
Online